7/15/2012

FEED YOUR HEADNie jest to dla mnie jakiś tam kolejny początek, to coś nowego. Po tylu latach nadal nie wiem, jak zacząć. Zawsze pojawia się coś innego, oryginalnego. Setki zmian, tysiące pomysłów, miliony myśli, które być może nigdy nie wejdą w życie. Rzeczy doskonale karmiące umysł.
Hejven to masa inspiracji i jeszcze więcej koncepcji. To impulsy, którymi często kieruję się w życiu. Miejsce gromadzące wiele wątków błąkających się po mojej głowie. Dużo kolorów, słów, czasem nawet nie na temat.
No to chyba nie ma na co czekać, let the game begin!

____________________________________________________________________


Może ktoś przypadkiem, lub i nie całkiem odwiedził kiedyś  wildblackberry (btw. jakby ktoś był zainteresowany, to oferty sprzedaży butów z tego postu są nadal aktualne!:) ). Dawno już nie było mnie na tamtej stronie, nie wróciłabym już tam na stałe, dlatego też postanowiłam ją zawiesić i przeprowadzić się tutaj. Myślę, że przygoda z hejven okaże się ciekawym rozwiązaniem. 


W menu po prawej stronie znajdziecie adres mojej strony, na której umieszczam swoje zdjęcia. Gdyby ktoś się zastanawiał, tak, jestem zakochana w fotografii na swój amatorski sposób. Staram się nie afiszować ze swoją fascynacją, ale od czegoś trzeba w końcu zacząć, zwłaszcza, że myślę o tym na poważnie jako o opcji na przyszłość. Na stronie nie można zamieszczać komentarzy, ale jakby ktoś chciał wyrazić opinię na temat moich wytworów, szczere opinie, to zachęcam to zrobienia tego w komentarzach na hejven, anytime.


 

Zdecydowanie częstsze notki będą się pojawiać na moim blogu na tumblr o tutaj. Tam jednak trochę mniej ambitnie, zaś bardziej zdjęciowo. (Wiele zdjęć z postów typu - inspiration - będzie pochodziło właśnie stamtąd oraz z weheartit.com, - to tak na przyszłość). Głupio tak krytykować, ale nie jestem specjalną fanką tumblr. Masa zdjęć nie wiadomo czyjego autorstwa, pochodzące właściwie z otchłani o których pierwotnym źródle nikt tak właściwie nie wie. Wszystko dodawane, reblogowane i lubiane nie wiadomo po co. Nieustannie staram się jednak przekonać do tej strony, dlatego też próbuję jakoś ogarnąć i polubić panujący tam chaos. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Jeśli ktoś z Was ma tam bloga, napiszcie adres w komentarzu, chętnie odwiedzę :).


+ mały bonus, troszkę mnie na do widzenia

No a następnym razem już "normalny" post. Trochę codziennych rzeczy i zdjęć.
A ta pierwsza notka, niech więc będzie już za nami.
To tyle, THE END
h5! K.


5 komentarzy:

 1. nie są z tej kolekcji, mają trochę zbliżoną kolorystykę:>

  OdpowiedzUsuń
 2. love the pictures but i could not understand everything because it wasn't in english too :(
  xoxo

  Syriously in Fashion
  Syriously Facebook Page

  OdpowiedzUsuń
 3. życzę powodzenia w dalszej przygodzie z aparatem :) zdjęcie z motylem super!

  OdpowiedzUsuń
 4. CZEKAMY za Twoja stylizacja :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. coś z pewnością ukaże się już wkrótce! :)

   Usuń